Сходи трансформер KRAUSE Corda 4х3

Чотирисекційні універсальні алюмінієві шарнірні складні сходи можуть застосовуватися як двосторонні драбини, як звичайні приставні сходи і як робоча платформа. Зручна та практична при будівельних оздоблювальних роботах. Робоча висота у положенні платформи (мах): 3 м. Робоча висота у положенні драбини (мах): 3 м. Робоча висота (мах): 4,4 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13000 г |
| Вага брутто | 12160 |
| Висота | 230 мм |
| Довжина: | 930 |
| Кількість сходинок | 4х3 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | (мах): 4,4 м, у положенні драбини (мах): 3 м, у положенні платформи (мах): 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 230 x 930 мм |
| Розміри | 1х0,36х0,27 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 633 ₴

