Чотирисекційні універсальні алюмінієві шарнірні сходи трансформер можуть застосовуватися як двосторонні драбини, як звичайні приставні сходи і як робоча платформа. Зручна та практична при будівельних оздоблювальних роботах. Легка у використанні та транспортуванні. Без праці поміщається в багажник легкового автомобіля. Висота драбини: 2,3 м, Довжина приставних сходів: 4,7 м, Робоча висота (мах): 5,75 м, Вага сходів: 15,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 г |
| Вага брутто | 15040 |
| Висота | 360 мм |
| Довжина: | 1250 |
| Кількість сходинок | 4х4 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | (мах): 5,75 м, у положенні драбини (мах): 3,85 м, у положенні платформи (мах): 3,25 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 360 x 1250 мм |
| Розміри | 1,30х0,36х0,27 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 855 ₴


