Алюмінієві трисекційні сходи універсального застосування можуть використовуватися як звичайні приставні сходи, висувні сходи або як драбини. Є незамінним помічником для робіт з упорядкування фасадів офісів, магазинів, ресторанів, а також для побутових потреб у приватних котеджах та дачах. Трисекційні сходи серії KRAUSE Corda відповідають європейським нормам безпеки, бюджетні за ціною. Робоча висота (мах): 7,25 м. Вага сходів: 18 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18000 г |
| Вага брутто | 17800 |
| Висота | 480 мм |
| Довжина: | 3100 |
| Кількість сходинок | 3х11 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Робоча висота | 7,25 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 480 x 3100 мм |
| Розміри | 3,1х0,5х0,19 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 749 ₴


