Драбина KRAUSE Dopplo 2x4

Побутова двостороння драбина KRAUSE Dopplo 2x4 ступенів необхідна для проведення ремонтно-будівельних робіт, а також буде дуже корисна в офісах, на складах, в будинках і квартирах з високими стелями. Драбина оснащена рифленими сходами шириною 8 см, що перешкоджають ковзанню, відстань між сходами 22 см. Виготовлена з алюмінієвого профілю 40*18 мм та 32*18 мм. Максимальне навантаження на драбину сто п'ятдесят кілограм, пластикові накладки на алюмінієвий профіль захищають покриття підлоги від подряпин і вм'ятин. Висота від підлоги до верхнього майданчика 85 см. Драбина зроблена з високоякісного алюмінієвого сплаву, легка та надійна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 г |
| Вага брутто | 3580 |
| Висота | 440 мм |
| Довжина: | 940 |
| Кількість сходинок | 2х4 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | 2,4 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 440 x 940 мм |
| Розміри | 0,95х0,45х0,16 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 807 ₴

