Стабільна рама драбини та опорні стійки з алюмінієвої прямокутної труби. Висока дуга безпеки. Профільовані щаблі в драбинці, шириною 80 мм. Багаторазове клепане з'єднання між рамою та сходами. Наявність захисних наконечників на торцях ступенів драбини. Кількість ступенів: 7, Робоча висота (мах): 3.45 м, Висота до платформи: 1.45 м, Навантаження (мах): 150 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6200 г |
| Вага брутто | 6540 |
| Висота | 500 мм |
| Довжина: | 2170 |
| Кількість сходинок | 7 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | 3.45 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 500 x 2170 мм |
| Розміри | 2,18х0,50х0,12 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 871 ₴


