Стабільна рама драбини та опорні стійки з алюмінієвої прямокутної труби. Висока дуга безпеки. Профільовані щаблі в драбинці, шириною 80 мм. Багаторазове клепане з'єднання між рамою та сходами. Наявність захисних наконечників на торцях ступенів драбини. Кількість ступенів: 5, Робоча висота (мах): 3 м, Висота до платформи: 1 м, Навантаження (мах): 150 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Вага брутто | 4620 |
| Висота | 460 мм |
| Довжина: | 1700 |
| Кількість сходинок | 5 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 460 x 1700 мм |
| Розміри | 1,72х0,46х0,12 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 362 ₴


