Нiвелiр Bosch Professional GLL 2-10 (0601063L00)

влевовправо
Горизонтальні та вертикальні лазерні промені ідеально підходять для застосування на малій відстані. Компактна конструкція та інтуїтивно зрозуміле управління для зручного утримування. Висока надійність лазерного нівеліра завдяки захисту від пилу і бризок води IP54.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 960 г |
| Вага брутто | 960 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 170 |
| Додаткові характеристики | Захист від пилу та бризок: IP 54, Різьблення для штативу: 1/4″, 5/8″ |
| Живлення | 3 x 1,5 В, LR6 (AA) |
| Особливості | Точність нівелювання: ± 0,3 мм/м, Проекція: 2 лінії, Робоча відстань: 10 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 100 x 170 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Нівеліри,далекоміри,детектори |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 830 ₴


