Кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 9-125 S

Найбільш витривалий у своєму класі операційний електроінструмент з регулюванням обертів від 2800 до 11000 об/хв для різання та шліфування, з вихідною потужністю 530 Вт, різальним оснащенням 125 мм і шліфувальними колами 125 мм. Компактні розміри не позначаються на її потужності - це ефективна болгарка з електромотором споживаної/вихідної потужності 900 Вт, розрахована на роботу в безперервному режимі. Безпечний електроінструмент з регулюванням обертів, захищений від мимовільного ввімкнення після відновлення подачі електрики (при відсутності подачі електропостачання інструмент автоматично вимикається). Корпус редуктора переставляється із кроком 90 градусів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Вага брутто | 2620 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 360 |
| Додаткові характеристики | Антирестартова функція, Захисний кожух із фіксацією, Регулювання обертів |
| Особливості | Діаметр шліфувального диска 125 мм, Частота холостого ходу 2800 -11000 об/хв |
| Потужність | 900 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 360 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 781 ₴

