Кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 750 S Professional (0601394121)

- В наявності 1 од.
- Код: 203307
3 142 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна болгарка 125 мм, одноручна, оснащена найменшим розміром редуктора, що дозволяє легко та зручно тримати інструмент однією рукою, а також використовувати його у важкодоступних зонах – у кутку, над головою. Оновлені вугільні щітки, оптимізоване охолодження. Пилозахищений двигун і захист від мимовільного включення, захисний кожух, що жорстко фіксується, роблять болгарку максимально тривалим в експлуатації і безпечним для оператора електроінструментом для шліфування матеріалу покриття, пластмаси, каменю (у тому числі, і сухе свердління). Швидку зміну оснастки можна зробити завдяки фіксації шпинделя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 г |
| Вага брутто | 2540 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 360 |
| Додаткові характеристики | регулювання швидкості обертання, вдосконалена система охолодження |
| Особливості | Діаметр шліфувального диска 125 мм, Частота холостого ходу 2800 -11000 об/хв |
| Потужність | 750 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 360 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 142 ₴

