Розетка Schneider Electric Asfora EPH2900121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2x2P з заземленням. Номінальний струм 16 А, потужність 3680 Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. 83 мм, 83 мм і 42 мм - це ширина, висота і глибина відповідно, а його виступаюча глибина становить 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Поверхня глянцева, що створює відчуття розкоші в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Розетка виконана з ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Також отримала сертифікати TSE, VDE. Розетка є екологічним продуктом преміум-класу. Не містить ртуті. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 16 на 250 В |
| Особливості | із заземленням |
| Потужність | 3680 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴



