Щит 12 модулів (внутрішня установка) Schneider Electric MIP22112S Mini Pragma

влевовправо
Resi9 MP є щитом для встановлення модульного обладння, внутрішнього монтажу. Цей пластиковий щит має розмір 1 ряд, 12 модулів по 18 мм. В нього може бути встановлено всі типи модульного обладнання, що монтується на DIN-рейку. Ступінь захисту IP40. В комплект поставки входять димчасті двері. Колір лицьової сторони білий (RAL 9003). Щит призначений для нового встановлення або замінити старого щита у житлових приміщеннях. Він оснащений асиметричною DIN-рейкою 35 мм. Він поставляється з 2 клемними блоками з гвинтовими клемами: 1 заземлення та 1 нейтраль. Клемний блок заземлення має 8 вихідних клем (1x16 мм² + 4x10 мм² + 3x6 мм²). Клемний блок нейтралі має 8 вихідних клем (1x16 мм² + 4x10 мм² + 3x6 мм²). Номінальний струм In до 63А. Він відповідає стандартам МЕК 60439-1 і 3, МЕК 60670-1 і 24. Загальні розміри (Ш) 294 мм x (В) 252 мм x (Г) 98 мм. Щит виготовлений з технопластику (задня частина та передня). Двері виготовлені з технопластику. Стійкість пластику до полум'я та аномального тепла становить 750°C для дверей і лицьової сторони та 850°C для задньої частини. Ступінь ударозахисту IK07. Робоча температура від -25°C до 60°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 880 г |
| Вага брутто | 880 |
| Габарити | 294х252х98 мм |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Кількість рядів (модулів) | 12 |
| Ніша у стіні | 270х228х80 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 90 x 295 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


