Стаціонарна полиця для серверних шаф 19″ 1U

Стаціонарні полиці для серверних шаф та стояків використовуються для розміщення мережевого обладнання та комплектуючих без кріплення стандарту 19 дюймів. Завдяки кріпленню на чотири точки (на дві пари напрямних 19″), цей тип полиць витримує навантаження до 100 кілограмів, дозволяючи розмістити акумулятори, ДБЖ, монітори, клавіатури та сервери без санок. Для монтажу в стійку або шафу полиці укомплектовані чотирма тримачами висотою 1U, які встановлюються в напрямні та поверх яких встановлюється полиця. Тримачі дозволяють збільшити або зменшити настановну глибину на 10 сантиметрів без значного зменшення рекомендованого навантаження. Наприклад, комутаційну стійку глибиною 560 мм встановлюється полиця глибиною 650 мм і навпаки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6620 г |
| Вага брутто | 6620 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 750 |
| Розмір | 19″ 1U 750x440 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 440 x 30 x 750 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴

