Газовий паяльник Pro'sKit 8PK-101-2

В залежності від насадки може бути використаний як паяльник, газовий пальник, гарячий ніж, ріжучий станок, пальник з плоским полум'ям. Бавовняний гніт забезпечує рівномірну витрату газу. Потужність - 60 Вт. Температура пайки - 370°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Метод роботи | температура паяння — 370 °C |
| Особливості | 60 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴

