Бур по бетону SDS+ S4 Ø6x160 мм APRO 8150071

- В наявності
- Код: 203382
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону SDS+ S4 Ø6x160 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 240 |
| Компанія-виробник | APRO |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | SDS PLUS |
| Розмір | Ø6x160 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 240 мм |
| Тип пристрою | Бури для бетону |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

