Бур по бетону SDS+ S4 Ø6x210 мм APRO 815008

Бур по бетону SDS+ S4 Ø6x210 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 290 |
| Особливості | SDS PLUS |
| Розмір | Ø6x210 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Аксесуари для електроінструменту |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

