Бур по бетону SDS PLUS S4 8x400мм APRO 815021

- В наявності
- Код: 203375
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону SDS PLUS S4 8x400мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 470 |
| Компанія-виробник | APRO |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | SDS PLUS |
| Розмір | 8x400 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 470 мм |
| Тип пристрою | Бури для бетону |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

