Iзоляцiйна стрiчка чорна 0.14х17 мм 25 м APRO ET-25B

- В наявності
- Код: 203903
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Iзоляцiйна стрiчка чорна 0.14х17 мм 25 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 г |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 75 |
| Компанія-виробник | APRO |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 75 мм |
| Розміри | 17 мм х 25 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

