Iзоляцiйна стрiчка жовта APRO 0.14х17 мм 20 м

- В наявності 5 од.
- Код: 203896
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 20м. Матеріал ПВХ. Товщина 0,14мм. Ширина 17мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 60 г |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 0.14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 20 |
| Компанія-виробник | APRO |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 70 x 20 мм |
| Розміри | 0.14х17 мм 20 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴

