● Напруга акумулятора 12/24В,
● Номінальний струм заряду 20 А,
● Напруга сонячних панелей 28/55В,
● Силові клеми 6 мм² / AWG10,
● Реле навантаження, USB 5В 2А
● Номінальний струм заряду 20 А,
● Напруга сонячних панелей 28/55В,
● Силові клеми 6 мм² / AWG10,
● Реле навантаження, USB 5В 2А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вага брутто | 340 |
| Вольтаж батареї, В | 12/24 |
| Дод. порти | Реле навантаження, 2х USB 5В |
| Компанія-виробник | Victron Energy |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Напруга сонячних панелей, В | 28/55 |
| Підключення сонячних панелей | 6 мм2/AWG10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 50 x 195 мм |
| Розміри, мм | 96 x 169 x 36 |
| Сила струму зарядки, А | 20 |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴





