Колодка одинарна з заглушкою 1*16 (каучук) ERKA 6001

- В наявності 2 од.
- Код: 203721
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка одинарна ERKA 6001 з заглушкою 1 х 16 А (каучук). Кількість роз'ємів: 1. Номінальний струм: 16 А. Напруга: 220-240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 41 |
| Компанія-виробник | ERKA |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 56 x 100 x 41 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴

