Вилка 16А з/к пряма (каучук) ERKA 4001

- В наявності
- Код: 203780
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вилка ERKA 4001, 16А з / к пряма (каучук). Ступінь захисту IP44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 224 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Компанія-виробник | ERKA |
| Країна-виробник | Китай |
| Параметри струму | 220-240В,16А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 56 x 224 x 41 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 41 |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴

