Розетка штепсельна, біла ERKA 2001, 10А

- В наявності
- Код: 203789
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка штепсельна ERKA 2001 10 А біла. Номінальний струм: 10 А. Напруга: 220-240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 224 мм |
| Компанія-виробник | ERKA |
| Країна-виробник | Китай |
| Номінал струму | 10 А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 56 x 224 x 41 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 41 |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

