Захищений рупорний динамік ITC T-720A

● Потужність 100 В 15 Вт, 30 Вт,
● Потужність 70 В 7.5 Вт, 15 Вт,
● Імпеданс чорний: Com, зелений: 670 Ом/330 Ом,
● Рівень звукового тиску (1 Вт/1 М) 103 дБ ± 3 дБ,
● Частотна характеристика 300-13 кГц,
● Захист IP66,
● Розміри 282 х 210 х 290 мм,
● Маса 2,1 кг
● Потужність 70 В 7.5 Вт, 15 Вт,
● Імпеданс чорний: Com, зелений: 670 Ом/330 Ом,
● Рівень звукового тиску (1 Вт/1 М) 103 дБ ± 3 дБ,
● Частотна характеристика 300-13 кГц,
● Захист IP66,
● Розміри 282 х 210 х 290 мм,
● Маса 2,1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 2280 |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Особливості | імпеданс чорний: Com, зелений: 670 Ом/330 Ом, рівень звукового тиску (1 Вт/1 М) 103 дБ ± 3 дБ |
| Потужність | потужність 100 В 15 Вт, 30 Вт, потужність 70 В 7.5 Вт, 15 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 310 x 290 мм |
| Розміри | 282 х 210 х 290 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴

