Шнур живлення (комп'ютер-монітор) Kingda С13-C14, 5 м, 1.5 мм2

- В наявності 8 од.
- Код: 203041
560 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнур живлення (комп'ютер-монітор) С13-C14, 5 м, 1.5 мм2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 100 |
| Переріз | 3 х 1.5 мм2 |
| Роз'єм | С13-C14 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 50 x 100 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

