Модуль Keystone UTP RJ45 кат. 5e, білий, Corning Corning FQ100020723

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203036
218 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білий модуль швидкого монтажу Corning кат 5е UTP для комп'ютерних розеток та патч-панелей використовується при розключенні неекранованої звитої пари на роз'єм форм-фактору RJ-45. Підключення звитої пари відбувається за двома кольоровими схемами T568A або T568B. На лицьовій стороні розташований роз'єм на 8 пін із захисною шторкою від пилу, призначений для підключення конектора від патч-корду. На тильній стороні розташований конектор IDC типу (insulation displacement contact - монтаж з прорізанням ізоляції) в який підводяться 8 жил звитої пари і затискаються між мідними ножами модуля, що звужуються, за допомогою затискної кришки зусиллями пальців руки. Для монтажу достатньо використовувати кусачки для видалення надлишків жил звитої пари. Після розключення кабелю модуль встановлюється в пластикову або металеву рамку розетки або патч-панелі з кріпильною планкою Keystone (IEC 60603-7). Модуль RJ-45 категорії 5e розрахований на швидкість передачі 1 Гбіт/с та підходить для живлення через Ethernet (PoE). Пластиковий корпус не підтримує можливість підключення екранованого кабелю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corning |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 г |
| Вага брутто | 23 |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 18 |
| Екранування | UTP |
| Категорія | cat 5e |
| Основний провідник | 22-26 AWG |
| Роз'єм | RJ45 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 23 x 18 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Формат | Keystone |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴


