Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, чорний 44х60

Кабельний організатор-кільце використовують як самостійний, так і допоміжний елемент системи упорядкування кабельних ліній в серверних шафах, стійках, настінних кронштейнах. Він призначений для організації нестандартних ліній комутації між активним і пасивним мережним обладнанням або для упорядкування електропроводки. Такий тип кабельного організатора встановлюється в будь-якому місці сервеної шафи, стійки, настінного кронштейна, де можливо закріпити гвинт М6.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 44 мм |
| Довжина: | 5 |
| Розмір | Висота монтажна, U: ⅓ або 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 44 x 5 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴

