Кабельний організатор 1U зі щіткою, з каб. підтримкою, чорний, EPNew EPNew PLMN-V0801UZ

влевовправо
- В наявності 6 од.
- Код: 202974
568 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабельний організатор зі щіткою PLMN-V0801UZ використовується для вводу патч-кордів і кабелю в шафи, запобігаючи потрапляння пилу. Завдяки дрібній щітці, що облягає кабель, його оболонка не підвергається тиску, на відміну від металевих і пластикових аналогів. Перевагою організатора зі щіткою є можливість візуально оглядати лінії комутації. Для монтажу і демонтажу патч-корду досить провести його через отвори в корпусі організатора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epnew Electronics |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640 г |
| Вага брутто | 640 |
| Довжина: | 480 |
| Розмір | 1U, 44х40х480 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 44 x 480 мм |
| Тип пристрою | Патч-панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴


