Полиця консольна чорна 19″ 2U 450мм

Полиця консольна 450 мм 19'' 2U чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3140 г |
| Вага брутто | 3140 |
| Висота | 480 мм |
| Довжина: | 510 |
| Розмір | 450 мм 19" 2U |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 480 x 510 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴

