Блок на 6 роз. нім. станд. 10А без шнура з індикатором 19″ 1U

- В наявності 3 од.
- Код: 203020
815 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Для встановлення живлення телекомунікаційного обладнання у 19” формат,
● 220-250В, сила струму 10-16А,
● Кількість гнізд 6,
● На лицьовій панелі зелений світлодіодний індикатор живлення
● 220-250В, сила струму 10-16А,
● Кількість гнізд 6,
● На лицьовій панелі зелений світлодіодний індикатор живлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640 г |
| Вага брутто | 640 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 510 |
| Розмір | 19" 1U 6 розеток |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 60 x 510 мм |
| Тип пристрою | Силовий блок |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴

