Патчкорд оптичний CMS LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex Slim

● Волокно: SM (одномод),
● Полірування: UPC,
● Конектор: LC/LC,
● Тип конструкції: Дуплекс,
● Довжина, м.: 2,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм: 2
● Полірування: UPC,
● Конектор: LC/LC,
● Тип конструкції: Дуплекс,
● Довжина, м.: 2,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 3 мм |
| Довжина в пакованні | 2 м |
| Довжина: | 150 |
| Довжина кабеля | 2м |
| Матеріал оболонки | LSZH |
| Оборонка | LSZH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 3 x 150 мм |
| Тип | LC/LC дуплекс |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Центральний провідник | SM (одномод) |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

