Сповіщувач пожежний тепловий Артон FTL-A2

● Струм споживання в черговому режимі: 0.1 мА,
● Спосіб підключення до ППК: двопровідний ШПС,
● Наявність індикації чергового режиму,
● Спосіб формування вихідного сигналу: безконтактний,
● Діапазон статичної температури спрацювання: 54-70 º С,
● Категорія по ДСТУ EN54-5: A2 ,
● 85 × 33 мм, 0.05 кг
● Спосіб підключення до ППК: двопровідний ШПС,
● Наявність індикації чергового режиму,
● Спосіб формування вихідного сигналу: безконтактний,
● Діапазон статичної температури спрацювання: 54-70 º С,
● Категорія по ДСТУ EN54-5: A2 ,
● 85 × 33 мм, 0.05 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Живлення | 0.1 мА |
| Метод роботи | двопровідний ШПС |
| Покриття | 54-70 o С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 80 мм |
| Розміри | 85 × 33 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴

