Рюкзак-переноска PETKIT Breezy 2 Cat Carrier Pink P7704

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202435
3 798 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Колір – Рожевий,
● Розмір – 35 x 27 x 43 см,
● Кількість у транспортній упаковці – 3,
● Об'єм брутто – 0.03404 м3,
● Вага без упаковки – 1.58 кг
● Розмір – 35 x 27 x 43 см,
● Кількість у транспортній упаковці – 3,
● Об'єм брутто – 0.03404 м3,
● Вага без упаковки – 1.58 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1580 г |
| Вага брутто | 2000 |
| Висота | 440 мм |
| Довжина: | 340 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x440x340 мм |
| Розміри | 35 x 27 x 43 см |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798 ₴




