Сповіщувач пожежний тепловий EMOS P56300

влевовправо
● Гучність сигналу >,85 дБ на відстані 3 м,
● Джерело живлення: 1 шт. 9, в комплекті,
● Тип сигналізації: оптична та звукова,
● Температура спрацьовування: від 54 ℃ до 65 ℃,
● Розміри: 47 × 101 × 101 мм
● Джерело живлення: 1 шт. 9, в комплекті,
● Тип сигналізації: оптична та звукова,
● Температура спрацьовування: від 54 ℃ до 65 ℃,
● Розміри: 47 × 101 × 101 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 180 |
| Метод роботи | тип сигналізації: оптична та звукова |
| Мінімальна робоча температура | 54 град. |
| Робоча температура | 54 ℃ -65 ℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 105 x 120 мм |
| Розміри | 47 × 101 × 101 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴




