Цифрові кухонні ваги EMOS EV029

● Максимальне навантаження 3 кг,
● Точність зважування 0,1 г,
● Джерело живлення: 3 батареї типу AAA по 1,5 В
● Точність зважування 0,1 г,
● Джерело живлення: 3 батареї типу AAA по 1,5 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 420 |
| Довжина: | 190 |
| Живлення | 3 батарейки типу AAA по 1,5 В |
| Особливості | максимальне навантаження 3 кг, точність зважування 0,1 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 220 x 180 мм |
| Розміри | 154×28×190 мм |
| Тип пристрою | Пристрої для дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴

