Кабель ВВГ нг LS П 2х2,5 чорний (Україна) (100м)

● Кількість жил: 2,
● Переріз жили: 2,5 мм²,
● Матеріал жили: мідь,
● Тип ізоляції: полівінілхлорид (ПВХ),
● Зовнішня оболонка: ПВХ, знижене димовиділення (LS),
● Клас вогнестійкості: негорючий (нг),
● Форма кабелю: плоска (П)
● Переріз жили: 2,5 мм²,
● Матеріал жили: мідь,
● Тип ізоляції: полівінілхлорид (ПВХ),
● Зовнішня оболонка: ПВХ, знижене димовиділення (LS),
● Клас вогнестійкості: негорючий (нг),
● Форма кабелю: плоска (П)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 2.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 8400 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 260 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | Полівінілхлорид (ПВХ) зниженої пожежної небезпеки |
| Переріз | 2.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 130 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 463 ₴

