Зовнішня точка доступу MikroTik LHG XL 5 ax (LHG-5axD-XL)

влевовправо
- В наявності 5 од.
- Код: 202931
6 114 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Діапазон частот 5 GHz,
● Бездротовий стандарт 802.11a/n/ac/ax,
● Рівень ліцензії 3,
● Посилення антени 27 dBi,
● Кількість каналів 2,
● Джерело живлення 24V, 0.38А адаптер, PoE in Passive PoE,
● Діапазон температур -40 °C - +70 °C,
● IP 54
● Бездротовий стандарт 802.11a/n/ac/ax,
● Рівень ліцензії 3,
● Посилення антени 27 dBi,
● Кількість каналів 2,
● Джерело живлення 24V, 0.38А адаптер, PoE in Passive PoE,
● Діапазон температур -40 °C - +70 °C,
● IP 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | IPQ-5010 800 МHz |
| Ethernet порти (Uplink) | 10/100/1000 Ethernet порт |
| ROM/RAM | 128 Мб|256 |
| Wi-Fi | 5 GHz 802.11a/n/ac/ax |
| Антена | 27 dBi |
| Вага брутто | 3000 |
| Висота | 585 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 138 |
| Живлення | 24 V, 0.38 А адаптер, PoE in Passive PoE |
| Кількість в ящику | 4 шт. |
| Операційна система | RouterOS v7 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 600 x 600 мм |
| Розміри | Ø 550 x 245 мм, паковання 595 x 585 x 138 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 114 ₴


