Провід ШВВП 2х0,75 чорний 100м (Україна)

● Матеріал провідника: мідь,
● Кількість жил: 2,
● Перетин кабелю: 0.75 мм2,
● Розрахунковий діаметр: 6 мм,
● Зовнішня оболонка: ПВХ пластикат,
● Номінальна напруга: 380 В
● Кількість жил: 2,
● Перетин кабелю: 0.75 мм2,
● Розрахунковий діаметр: 6 мм,
● Зовнішня оболонка: ПВХ пластикат,
● Номінальна напруга: 380 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 0.75 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3560 |
| Висота | 140 мм |
| Довжина: | 220 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | ПВХ пластикат |
| Переріз | 0.75 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 140 x 220 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871 ₴

