Пожежна централь Ajax EN54 Fire Hub white

влевовправо
● Пристрої до 200,
● Пожежні зони до 40,
● Відеореєстратори Ajax до 36,
● Камери Ajax до 224 через відеореєстратори Ajax та до 492 автономних,
● IP-камери сторонніх виробників до 10 за використання RTSP через SDK, до 224 за використання ONVIF через відеореєстратори Ajax,
● Сценарії автоматизації до 64,
● Групи охорони до 80,
● Ethernet 1 розʼєм 8P8C,
● Мобільний зв’язок 2 слоти для micro-SIM,
● Стільникові мережі 2G, 4G (LTE),
● Wi-Fi 802.11 b/g/n модуль,
● Діагональ 10,1″ IPS 1024 × 600 ,
● Релейний вихід нормально закритий (NC)+нормально відкритий (NO),
● Зовнішнє 110–240 В, 50/60 Гц, 7,4 В⎓, внутрішнє 5 А·год/10 А·год,
● 263 × 223 × 54 мм IP20
● Пожежні зони до 40,
● Відеореєстратори Ajax до 36,
● Камери Ajax до 224 через відеореєстратори Ajax та до 492 автономних,
● IP-камери сторонніх виробників до 10 за використання RTSP через SDK, до 224 за використання ONVIF через відеореєстратори Ajax,
● Сценарії автоматизації до 64,
● Групи охорони до 80,
● Ethernet 1 розʼєм 8P8C,
● Мобільний зв’язок 2 слоти для micro-SIM,
● Стільникові мережі 2G, 4G (LTE),
● Wi-Fi 802.11 b/g/n модуль,
● Діагональ 10,1″ IPS 1024 × 600 ,
● Релейний вихід нормально закритий (NC)+нормально відкритий (NO),
● Зовнішнє 110–240 В, 50/60 Гц, 7,4 В⎓, внутрішнє 5 А·год/10 А·год,
● 263 × 223 × 54 мм IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 223 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1860 |
| Входи/виходи | нормально закритий (NC), нормально відкритий (NO) |
| Живлення | 110-240 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість груп | до 80 |
| Кількість зон | пожежні зони до 40 |
| Кількість оповіщувачів в зоні | до 200 |
| Пам'ять | до 5 000 подій |
| Резервне живлення | 7,4 В|, 5 А·год/10 А·год |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 270 x 65 мм |
| Розміри | 263 × 223 × 54 мм |
| Споживання | до 60 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пожежні централі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 387 ₴








