2G комунікатор Tiras M-2G

● Призначений для реалізації зв'язку ППКП серії ″Tiras PRIME II″ з ПЦС,
● Діапазон частот модуля 2G GSM900/DCS1800 B3/B8,
● SIM-карти 2 mini-SIM,
● Струм споживання в черговому режимі 25 мА,
● Струм споживання в режимі передавання 50 мА
● Діапазон частот модуля 2G GSM900/DCS1800 B3/B8,
● SIM-карти 2 mini-SIM,
● Струм споживання в черговому режимі 25 мА,
● Струм споживання в режимі передавання 50 мА
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 145 |
| Живлення | 25 -50 мА |
| Підключення | 2 mini-SIM |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 35 x 145 мм |
| Сумісність | для реалізації зв'язку ППКП серії ″Tiras PRIME II″ з ПЦС |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Частотна характеристика | GSM900/DCS1800 B3/B8 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴

