Кабель Cablexpert CC-HDMI4-10 HDMI V.2.0 4К 60 Гц 3 м

● Інтерфейс: HDMI,
● Версія HDMI: 2.0,
● Типи конекторів: тато - тато,
● Довжина: 3 м,
● Інтерфейсний кабель HDMI c Ethernet-мережею,
● Підтримка 4K UHD зображення при 60 Гц
● Версія HDMI: 2.0,
● Типи конекторів: тато - тато,
● Довжина: 3 м,
● Інтерфейсний кабель HDMI c Ethernet-мережею,
● Підтримка 4K UHD зображення при 60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина в пакованні | 3 м |
| Довжина: | 160 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Конектор | тато — тато |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 25 x 160 мм |
| Стандарти | 4K UHD 60 Гц |
| Тип пристрою | HDMI |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴

