Кабель Cablexpert CC-HDMI4-6 HDMI V.2.0 4К 60 Гц 1.8 м

- В наявності 4 од.
- Код: 202920
171 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Підтримувані версії HDMI: HDMI 2.0 (та всі попередні версії),
● Максимальна пропускна здатність: 18 Гбіт/с,
● Максимальна підтримувана роздільна здатність: 4K 60 Гц,
● Підтримка аудіоканалів: 32 канали,
● Зовнішній діаметр оболонки: 6 мм,
● Довжина: 1,8 м
● Максимальна пропускна здатність: 18 Гбіт/с,
● Максимальна підтримувана роздільна здатність: 4K 60 Гц,
● Підтримка аудіоканалів: 32 канали,
● Зовнішній діаметр оболонки: 6 мм,
● Довжина: 1,8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина в пакованні | 8 м |
| Довжина: | 200 |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 25 x 200 мм |
| Стандарти | 4K 60 Гц |
| Тип сигналу | Максимальна пропускна спроможність: 18 Гбіт/с |
| Тип пристрою | HDMI |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

