Сповіщувач затоплення бездротовий Tiras X-Water (white)

- В наявності 1 од.
- Код: 202636
1 441 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип сенсора нікельовані контакти,
● Діапазон частот радіосигналу, МГц 868.0-868.6,
● Потужність передавача, мВт, не більше 25,
● Максимальна ширина смуги частот каналу, кГц, не більше 100,
● Максимальне відхилення частоти каналу, кГц, не більше 6,
● Шифрування AES,
● Дальність радіозв’язку на відкритому просторі та відсутності радіозавад до, м 1500,
● Елемент живлення, літієва батарея CR2450 1шт,
● Габаритні розміри мм 63×63×15 ,
● Ступінь захисту IP65
● Діапазон частот радіосигналу, МГц 868.0-868.6,
● Потужність передавача, мВт, не більше 25,
● Максимальна ширина смуги частот каналу, кГц, не більше 100,
● Максимальне відхилення частоти каналу, кГц, не більше 6,
● Шифрування AES,
● Дальність радіозв’язку на відкритому просторі та відсутності радіозавад до, м 1500,
● Елемент живлення, літієва батарея CR2450 1шт,
● Габаритні розміри мм 63×63×15 ,
● Ступінь захисту IP65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 32 г |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Електроконтактний |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Метод роботи | нікельовані контакти |
| Робоча температура | 0 °C — +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 35 x 115 мм |
| Розміри | 63×63×15 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Частотна характеристика | 868.0-868.6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴

