Ліжко PETKIT FOUR SEASON PET BED розмір M P7110

влевовправо
● ВСЕ знімається завдяки блискавці, тому ви можете випрати все ліжко (крім піни),
● М'яка завдяки піні з ефектом пам'яті. Тканина приємна на дотик, і якщо кіт любить дряпатися і кататися в ній — вона досить міцна і залишається цілою,
● Підходить для використання в приміщенні та на відкритому повітрі.
● М'яка завдяки піні з ефектом пам'яті. Тканина приємна на дотик, і якщо кіт любить дряпатися і кататися в ній — вона досить міцна і залишається цілою,
● Підходить для використання в приміщенні та на відкритому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1250 г |
| Вага брутто | 1240 |
| Висота | 140 мм |
| Довжина: | 620 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 500 x 140 x 620 мм |
| Розміри | 67 x 51 x 12.5 см |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴





