ВО кабель U-DQ(ZN)BH 1x4E9 SMF-28ULTRA LSZH/FRNC (Dca)(1500м)

- В наявності 1 од.
- Код: 202903
63 664 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість волокон 4,
● Тип кабелю універсальний,
● Тип волокна SM (Singlemode),
● В упаковці 1м,
● Оболонка кабелю LSZH/FRNC,
● Силовий діелектричний елемент з гелем,
● Несучий елемент проволока
● Тип кабелю універсальний,
● Тип волокна SM (Singlemode),
● В упаковці 1м,
● Оболонка кабелю LSZH/FRNC,
● Силовий діелектричний елемент з гелем,
● Несучий елемент проволока
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corning |
| Країна виробник | США |
| Конструктивні особливості | |
| Материал оболочки | LSZH |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 150000 |
| Висота | 740 мм |
| Довжина в пакованні | 1500 м |
| Довжина: | 900 |
| Довжина кабеля | 1500 м |
| Матеріал оболочки | LSZH |
| Монтаж | Несучий елемент дріт |
| Оборонка | LSZH/FRNC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 900 x 740 x 900 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | SM (Singlemode) |
| Тип пристрою | Оптичний |
| Центральний провідник | 4 волокна |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 664 ₴

