Сповіщувач пожежний тепловий Arton FTL-BS

● Спосіб підключення до ППК: двопровідний ШПС,
● Габаритні розміри: не більше 85 × 33 мм,
● Наявність індикації чергового режиму,
● Спосіб формування вихідного сигналу: безконтактний,
● Діапазон статичної температури спрацювання: 69-85 ºС,
● Категорія по ДСТУ EN54-5: BS
● Габаритні розміри: не більше 85 × 33 мм,
● Наявність індикації чергового режиму,
● Спосіб формування вихідного сигналу: безконтактний,
● Діапазон статичної температури спрацювання: 69-85 ºС,
● Категорія по ДСТУ EN54-5: BS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Метод роботи | Категорія по ДСТУ EN54-5: BS |
| Мінімальна робоча температура | 69 град. |
| Особливості | двопровідний ШПС |
| Робоча температура | 69-85 ºС |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 80 мм |
| Розміри | 85 × 33 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴

