Точка доступу Ruijie Reyee RG-EST450G (базова станція) PTMP

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 202933
5 605 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 5 GHz: 802.11ac/n/a, 2.4 GHz: 802.11b/g/n |
| Інтерфейси | 3 x 10/100/1000 Мбіт/с |
| Антена | 15 dBi |
| Вага брутто | 1580 |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 415 |
| Живлення | 12 В/1.2 A, 24 В/0.6 A |
| Клас захисту | IP55 |
| Кількість в ящику | 3 шт |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Робоча температура | -30°C - +65°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 190 x 415 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 605 ₴






