● Кількість жил 2,
● Перетин жили, мм² 0.5,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 5 клас (багатожильний) ,
● Маркування провід ШВВП
● Перетин жили, мм² 0.5,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 5 клас (багатожильний) ,
● Маркування провід ШВВП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Площа перетину | 0.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2680 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 270 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Оборонка | пластикат полівінілхлорид |
| Переріз | 0.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 100 x 270 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 547 ₴


