Роз'єм живлення DC-F (D 5,5x2,5мм) 30см

- В наявності
- Код: 202486
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип - роз'єм живлення,
● Роз'єм - DC-F,
● Діаметр роз'єму - 5,5x2,5 мм,
● Довжина кабелю - 30 см
● Роз'єм - DC-F,
● Діаметр роз'єму - 5,5x2,5 мм,
● Довжина кабелю - 30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 300 |
| Компанія-виробник | Voltronic |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | DC-F 5,5x2,5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 300 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

