Брелок Ezviz CS-DL-IC-CPU-R200 (GR) (4шт)

● Робоча частота 13,8-14,4 МГц,
● Швидкість зв'язку 106kbps,
● Матеріал ABS,
● Розмір 40 x 32 x 3,7 мм
● Швидкість зв'язку 106kbps,
● Матеріал ABS,
● Розмір 40 x 32 x 3,7 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 3.7 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Матеріал | ABS |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 125 мм |
| Розміри | 40 x 32 x 3,7 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13.8-14.4 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴

