Кабель Мега-Кабель (N)HXH FE 180/Е30 2х2,5 (бухта 100 м)(NKK)

- В наявності 5 од.
- Код: 202871
6 499 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість жил 2,
● Перетин жили, мм² 2,5,
● Призначення вогнестійкий,
● Тип провідника кабель,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 1 клас (монолітна),
● Тип вогнестійкого кабелю FE180/E30,
● Маркування NHXH,
● Матеріал оболонки полімерна композиція
● Перетин жили, мм² 2,5,
● Призначення вогнестійкий,
● Тип провідника кабель,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 1 клас (монолітна),
● Тип вогнестійкого кабелю FE180/E30,
● Маркування NHXH,
● Матеріал оболонки полімерна композиція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мега-Кабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 2.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 13000 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 400 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | вогнезахисний структурований полімер |
| Переріз | 2.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 400 x 150 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий вогнестійкий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴

